KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8191101
nr 819 1101
Greger Johansson
(f. 1942), Sverige
Akvarell, Greger Johansson (f. 1942), "Rådjur viud kvarn, signerad-86, motivets mått: 33x48
Greger Johansson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2013
kl 19:49:21
7/4 15:44:15
250 kr
8/4 09:48:11